High Class Partner Gözde

Hakkımda

İstanbul avrupa yakasında yaşayan, 24 yaşında 1,59 boyunda, 47 kilo, 86-62-90 ölçülerinde, bronz tenli,sarı saçlı, ela gözlü, son derece bakımlı, alımlı, hijyenik ve seksi bir partnerim..
Öncelikle bu işi profesyonel anlamda meslek olarak yapmadığımı bilmenizi isterim. Bu sebeple aylık görüşme sayım maximum 5-6 arasındadır. Burada amacım partnerlik hizmetinin kalitesini düşürmeden iki taraflı keyifli, eğlenceli saatler paylaşabilmektir.

Eğer sizde bu hizmeti:
- sadece ticari çıkarlar doğrultusunda yapmayan, 
-sizinle birlikte geçirdiği her dakikadan keyif aldığını bildiğiniz, 
-o gün için yalnızca size özel hazırlanıp, sizin için giyinen, 
-yanınızdayken sizi konuşmasıyla, giyimiyle utandırmayacak, 
-kültürlü, 
-kendinizi gerçekten özel hissettirebilecek, 
-doyumsuz bir seksin yanısıra hayata dair başka şeylerde paylaşabileceğiniz gerçekten kaliteli bir bayan arıyorsanız şuan doğru adrestesiniz ve websitemi incelemeye başlayabilirsiniz demektir.

Incall Görüşme

Öncelikle göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkür etmek isterim. Bundan sonra görüşmelerimi 4 ve 5 yıldızlı otellerin yanı sıra Avrupa yakasındaki evimde de yapıyorum.

Fakat bunuda kalitemden asla taviz vermeden '' HIGH CLASS'' standartlarda yapıyorum. Lütfen beni günde 10 kişiyle görüşen partnerlerle karıştırmayın. Çünkü ben bu işi meslek olarak değil sadece canım gerçekten istediği zamanlarda yapıyorum. (Bunu beni tanıdıktan sonra daha iyi anlayacaksınız...)

Incall görüşmeden anlaşılanın genelde görüşmek istenilen partnerin aranılıp 1 saat sonra evine gidilen bayan olarak algılandığının farkındayım.Buyüzden eğer benimlede bu şekilde görüşme talep edecekseniz lütfen boşuna vakit kaybetmeyin. Çünkü ben bu standartların dışında bir bayanım...

İlk olarak mail ile iletişime geçer, randevulaştıktan sonra telefon numaramı veririm.

Incall Görüşme Şartlarım

Sadece HAFTADA MAX. 3 KİŞİYLE  görüşüyorum. 
Yalnızca ciddiyetine inandığım, bende güven duygusu oluşturan, evimin kapılarını açmama değen REFERANS verebilecek beyleri misafir ediyorum.
Evimde görüşme günlerim her hafta değişiklik gösterdiği için EN AZ 2 GÜN ÖNCEDEN iletişim kurmanız gerekiyor.

Temizlik ve Güvenlik

Güvenlik sizin için olduğu kadar benim içinde çok önemli. bu sebeple hem sizin güvenliğiniz hem de kendi güvenliğim için 24 saat güvenliği olan, reception hizmeti veren otel konforunda bir residence da yaşıyorum.

Evime geldiğiniz anda son derece temiz,rahat ve konforlu bir ortamla karşılaşacağınızı garanti ediyorum.